0 (312) 230 25 00 , Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2815.Sokak No:7 Çankaya-Ankara

El Yapımı Makarnalar -1 Workshopu

El Yapımı Makarnalar -1 Workshopu
Ürüne Tıklayarak Seans Seçiniz

 389,00  269,00

Onlarca makarna çeşidine sahip İtalyanın, taze ev yapımı makarnalarını profesyonel şefimizin rehberliğinde; hamurunun açılmasından,makarnanın şekillendirilmesine, her makarna çeşidinin kendine özgü sosuyla eşleşmesine kadar tüm püf noktaları öğreneceğiniz bir workshop!

Neler Öğreneceğiz

  • Makarna Hamuru Yapımı
  • Makarna Hamuru İşleme, Şekillendirme ve Kesme
  • Alfredo ve Bolonez Soslarının Pişirilmesi

Menü

  • Alfredo Soslu Fettucine
  • Bolonez Soslu Lasagne

Tüm Sorularınız İçin Bizi  0312 230 25 00 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz İçin Tıklayınız.

Biletinizi satın aldıktan sonra yapmanız gereken başka bir işlem yoktur.

Hediye Bilet Nasıl Alabilirim ?

  • Sevdiklerinize workshop hediye etmek  isterseniz seans seçiniz bölümünden Hediye Bilet Al seçeneğini sepete ekleyerek ödemenizi yapabilirsiniz.
  • Ödeme formunu kendi bilgilerinizle doldurmanız gerekmektedir.
  • Hediye vermek istediğiniz kişinin adını hediye bilet isim bölümüne yazmalısınız. 48 saat içerisinde mail adresinize yazmış olduğunuz kişinin ismi yer alan bir hediye bilet kartı gönderilecektir.
  • Hediye bilet al seçeneğinden alınan biletler otomatik olarak bir yıl kullanılabilir açık bilete dönüştürülecektir. Hediye ettiğiniz kişi web sayfamızdan kendine uygun bir seans seçerek biletini kullanabilir.

Etkinlik Bileti Satın Alabilmek İçin Seans Seçmelisiniz.

Temizle

Önemli Bilgiler & Kurallar

– 1 Bilet bir kişi için geçerlidir. Eğitim atölyelerine biletli katılımcı haricinde kimse giremez.Katılımcının yanında gelen kişi/kişiler eğitim süresince kurumumuz bekleme salonunda bekleyebilir.

– Satın almanızı tamamladıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresinize bilet yerine geçen ödeme makbuzu gönderecektir. Adınıza düzenlenen fatura eğitim günü tarafınıza verilecektir.(Ödeme makbuzunu yanınızda getirmenize gerek yoktur.)

– Eğitimler kontenjanlar ile sınırlıdır. Seans seçtiğinizde gördüğünüz bilet sayısı o seans için kalan kontenjan sayısını ifade etmektedir.

– Biletinizi satın aldıktan sonra yapmanız gereken başka bir işlem yoktur. Sistem otomatik olarak satın almış olduğunuz bilet sayısı kadar adınıza rezervasyon yapacaktır.

– Eğitimlerimize 10 yaş ve üzeri çocuklar ebeveynleriyle birlikte katılabilirler. Çocuklarınızla katılmak istediğiniz etkinlikler için her çocuk için ayrı bilet satın alımı yapmanız gerekmektedir.

– Tüm malzemeler kurumumuz tarafından karşılanacaktır. Katılımcılara atölyelerde kullanılmak üzere önlük ve kep seti verilecektir.

– Alınan biletin değişimi için etkinlik saatinden en az 48 saat öncesine kadar kurumumuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

– Eğitim sırasında video çekmek kesinlikle yasaktır.

– Eğitimlerimize açık renk, tüy bırakmayan rahat elbiselerle ve rahat ayakkabılarla katılmanızı ve saçlarınızın toplu olmasını rica ederiz.

– Eğitimden 15 dakika öncesinde kurumumuzda olmanızı rica ederiz

Ek bilgi

Seans Seçiniz:

17.07.2022 – Pazar – 15:00 – 18:00, 20.07.2022 – Çarşamba – 14:00 – 17:00, 29.07.2022 – Cuma – 10:00 – 13:00, Hediye Bilet Al

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“El Yapımı Makarnalar -1 Workshopu
Ürüne Tıklayarak Seans Seçiniz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SKU: N/A - Yardıma mı ihtiyacınız var ? Bizimle İletişime Geçin Geri Bildirim Bırakın

Category: